Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

CMENTARZ - MIEJSCE ZADUMY

Dodano dnia: 31.10.2017

 Okres przed Świętami Wszystkich Świętych to odpowiedni moment na wspomnienie o tych, którzy odeszli od nas, czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych i odpowiednim zachowaniu się w takim miejscu. Dnia 26.10.2017 r. uczniowie klasy VI d wraz z wychowawczyniąwybrali się na cmentarz przy kościele św. Wojciecha. W ciszy dzieci obserwowały sztukę cmentarną, zwracały uwagę na nagrobki, napisy i informacje na płytach nagrobnych. Uczniowie z zaangażowaniem oraz zachowując się bardzo ostrożnie stawiali zapalone znicze na grobach. Dzieci pokazały, że wiedzą jak należy zachować się w takim miejscu. 

Anna Zagrodnik


Autor: Izabela Pawełczak

CMENTARZ - MIEJSCE ZADUMY

Licznik odwiedzin
1 7 4 9 0 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.