WYCIECZKA DO OLSZTYNA

Dodano dnia: 31.10.2017

W piątek 27 października uczniowie klas IV c i IV e wraz z wychowawczyniami i panią Magdą Korbą - Bronicką pojechali na  wycieczkę do stolicy naszego województwa - Olsztyna. Pierwszym punktem programu był pobyt w Teatrze Lalek. Obejrzeliśmy w  nim ciekawe przedstawienie pt. Włosy mamy". Z teatru spacerkiem przeszliśmy do Planetarium na seanas filmowy pt.''Ziemia,  Księżyc i Słońce". Następnie udaliśmy się do Muzeum Przyrody. Obejrzeliśmy bogatą wystawę fauny regionu Warmii i Mazur, a  także uczestniczyliśmy w lekcji przyrodniczej- kl. IV c "Rozpoznawanie ptaków", kl. IV e "Ślady i tropy zwierząt ". W muzeum zakupiliśmy atrakcyjne pamiątki. W drodze powrotnej do Elbląga zajechaliśmy do McDonald's w Ostródzie na "małe co nieco".  Ależ udana wycieczka! Polecamy.

Danuta Włodarczyk

WYCIECZKA DO OLSZTYNA 2017