Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO OLSZTYNA

Dodano dnia: 31.10.2017

 W piątek 27 października uczniowie klas IV c i IV e wraz z wychowawczyniami i panią Magdą Korbą - Bronicką pojechali na  wycieczkę do stolicy naszego województwa - Olsztyna. Pierwszym punktem programu był pobyt w Teatrze Lalek. Obejrzeliśmy w  nim ciekawe przedstawienie pt. Włosy mamy". Z teatru spacerkiem przeszliśmy do Planetarium na seanas filmowy pt.''Ziemia,  Księżyc i Słońce". Następnie udaliśmy się do Muzeum Przyrody. Obejrzeliśmy bogatą wystawę fauny regionu Warmii i Mazur, a  także uczestniczyliśmy w lekcji przyrodniczej- kl. IV c "Rozpoznawanie ptaków", kl. IV e "Ślady i tropy zwierząt ". W muzeum zakupiliśmy atrakcyjne pamiątki. W drodze powrotnej do Elbląga zajechaliśmy do McDonald's w Ostródzie na "małe co nieco".  Ależ udana wycieczka! Polecamy.

Danuta Włodarczyk

 


Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO OLSZTYNA 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 9 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.