MŁODZIEŻ WIERNA TRADYCJOM NIEPODLEGŁOŚCI

Dodano dnia: 06.11.2017

W związku z przyszłorocznymi obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości 03.11.2017 delegacja naszej szkoły wzięła udział w konferencji „Młodzież wierna tradycjom niepodległości”. Konferencja została zorganizowana przez III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Zebrani goście wysłuchali prelekcji : prof. Uniwersytetu Wrmińsko-Mazurskiego Wiesława Bolesława Łacha "Herosi Niepodległej", Artura Chomicza z IPN O/Gdańsk „Młodzież wierna tradycjom niepodległości”. Projekt jest skierowany do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Elbląga, okolic oraz mieszkańców miasta.

Ilona Król

MŁODZIEŻ WIERNA TRADYCJOM NIEPODLEGŁOŚCI