Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MŁODZIEŻ WIERNA TRADYCJOM NIEPODLEGŁOŚCI

Dodano dnia: 06.11.2017

W związku z przyszłorocznymi obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości 03.11.2017 delegacja naszej szkoły wzięła udział w konferencji „Młodzież wierna tradycjom niepodległości”. Konferencja została zorganizowana przez III Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Zebrani goście wysłuchali prelekcji : prof. Uniwersytetu Wrmińsko-Mazurskiego Wiesława Bolesława Łacha "Herosi Niepodległej", Artura Chomicza z IPN O/Gdańsk „Młodzież wierna tradycjom niepodległości”. Projekt jest skierowany do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Elbląga, okolic oraz mieszkańców miasta.

Ilona KrólAutor: Izabela Pawełczak

MŁODZIEŻ WIERNA TRADYCJOM NIEPODLEGŁOŚCI

Licznik odwiedzin
2 0 1 9 4 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.