Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

JESIENNE ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Dodano dnia: 09.11.2017

8 listopada uczniowie klas 3 uczestniczyli w fantastycznej jesiennej zabawie językowej. Uczniowie Alicja Gajewska, Karol Sarnecki, Błażej Bąk i Szymon Grzybowski reprezentowali naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym "Autumn on the farm".  Organizator konkursu - SP11- zatroszczył się o świetną atmosferę podczas rywalizacji szkół. Dzieci mogły spróbować swoich sił w wielu konkurencjach m.in przedstawili opisem stracha na wróble,  rozwiązywali krzyżówki, pracowali  na czas zespołowo. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i kolorowej oprawy. Uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy odwagi i zdolności językowych !

Aleksandra ApanowiczAutor: Izabela Pawełczak

JESIENNE ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Licznik odwiedzin
2 0 0 2 8 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.