JESIENNE ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Dodano dnia: 09.11.2017

8 listopada uczniowie klas 3 uczestniczyli w fantastycznej jesiennej zabawie językowej. Uczniowie Alicja Gajewska, Karol Sarnecki, Błażej Bąk i Szymon Grzybowski reprezentowali naszą szkołę w konkursie międzyszkolnym "Autumn on the farm".  Organizator konkursu - SP11- zatroszczył się o świetną atmosferę podczas rywalizacji szkół. Dzieci mogły spróbować swoich sił w wielu konkurencjach m.in przedstawili opisem stracha na wróble,  rozwiązywali krzyżówki, pracowali  na czas zespołowo. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i kolorowej oprawy. Uczniom naszej szkoły serdecznie gratulujemy odwagi i zdolności językowych !

Aleksandra Apanowicz

JESIENNE ZABAWY Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM