KARTKA DLA POLSKI

Dodano dnia: 10.11.2017

W bieżącym roku szkolnym wzięliśmy udział w ogólnopolskim projekcie zorganizowanym przez Uczycielnica i Lekcje Polskiego pt. „Kartka dla Polski”.

Celem projektu było uczczenie w nietypowy sposób Narodowego Święta Niepodległości – 11 listopada. Należało wykonać papierowe lub cyfrowe kartki z życzeniami skierowanymi do Polski. Następnie zespoły miały za zadanie umieścić swoje prace w ogólnopolskiej, internetowej galerii.

W naszej szkole zaangażowani zostali uczniowie klas IV-VI, wychowawcy i nauczyciele języka polskiego. Wszyscy uczestniczyliśmy w ten sposób w przepięknej lekcji o patriotyzmie.

Wspólnie z innymi szkołami zasypaliśmy Polskę życzeniami z okazji tak ważnego święta!

Zobacz prace nasze i uczniów innych szkół >>>

Autor: