Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Dodano dnia: 13.11.2017

 W czwartek 09.11.2017 dzieci z naszej świetlicy w ramach „Akcji Promującej Czytelnictwo” udały się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę do zaprzyjaźnionej Biblioteki nr 1 przy ul. Brzeskiej. Celem wycieczki było oczywiście rozwijanie potrzeby obcowania ze „słowem pisanym” - aktywizowanie czytelnictwa oraz zapoznanie z postacią i twórczością TOVEJANSSON autorki licznej i lubianej przez dzieci serii książek o MUMINKACH. Podczas zajęćpani bibliotekarka przybliżyła kilka faktów na temat pisarki oraz samych Muminków. Dzieci rozwiązywały krzyżówkę, wykonały również piękne, kolorowe zakładki do książek. Świetliczaki chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach, doskonale się bawiąc.

 
Wioletta Szulaczuk
 


Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI 09.11.2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 1 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.