KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Dodano dnia: 14.11.2017

Karol Baranowski, uczeń klasy VI a wziął udział w dwóch konkursach pieśni patriotycznej. Jeden z nich został zorganizowany 8 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 23 jako I Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej pod tytułem "Ojczyzno ma...". Drugi natomiast został zorganizowany przez MDK w Elblągu jako I Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Karol zaprezentował piosenkę pt. "Niepokorna, niepodległa", która została napisana w latach 70-tych XX wieku. Jej autorem jest Janusz Szczepkowski, zaś melodię skomponowała Elżbieta Szaniewska. W SP 23 Karol zdobył I miejsce, zaś w MDK - wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Iwona Wiertel

Konkurs Pieśni Patriotycznej w SP 23 >>>