Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

Dodano dnia: 14.11.2017

Karol Baranowski, uczeń klasy VI a wziął udział w dwóch konkursach pieśni patriotycznej. Jeden z nich został zorganizowany 8 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 23 jako I Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej pod tytułem "Ojczyzno ma...". Drugi natomiast został zorganizowany przez MDK w Elblągu jako I Elbląski Festiwal Pieśni Patriotycznej. Karol zaprezentował piosenkę pt. "Niepokorna, niepodległa", która została napisana w latach 70-tych XX wieku. Jej autorem jest Janusz Szczepkowski, zaś melodię skomponowała Elżbieta Szaniewska. W SP 23 Karol zdobył I miejsce, zaś w MDK - wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Iwona Wiertel

Konkurs Pieśni Patriotycznej w SP 23 >>>

 Autor: Izabela Pawełczak

KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ 2017

Licznik odwiedzin
2 0 0 9 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.