Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Dodano dnia: 14.11.2017

11 listopada to Święto Niepodległości - bardzo ważne i znaczące dla naszej Ojczyzny. Dlatego postanowiliśmy, jak co roku, uczcić je i oddać hołd naszym przodkom, dzięki którym możemy żyć w wolnym kraju.Dnia 13 listopada 2017 uczniowie klasy 7c przygotowali montaż przedstawienie przypominające najważniejsze wydarzenia z tamtego okresu oraz nazwiska  postaci, które przyczyniły się do odzyskania po 123 latach niewoli tak upragnionej wolności dla narodu polskiego.Następnie uczniowie z klas 5 b, 6 b, 7a i 7 c zaśpiewali najbardziej znane pieśni patriotyczne oddające ducha tamtych czasów. Na koniec Pan Paczkowski przeprowadził krótki konkurs związany z naszym miastem oraz postaciami historycznymi, które miały wpływ na odzyskanie niepodległości.Mamy nadzieję, że dzięki takiej uroczystości nasi koledzy i koleżanki będą pamiętać tę ważną datę w dziejach naszej Ojczyzny.

D. Popowska, J. Morawska, D. Włodarczyk, W. Paczkowski, E. Paczkowska

 


Autor: Izabela Pawełczak

APEL Z OKAZJI NŚN 2017

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 0 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.