Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BYĆ DOBRYM JAK CHLEB

Dodano dnia: 15.11.2017

 Dnia 14.11. odwiedziła naszą szkołę Pani Wioletta Rudzka z elbląskiego Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Pani Wioleta opowiedziała dzieciom z klas II historię  św.  brata Alberta, ponieważ rok 2017 jest  jemu poświęcony. Dzieci obejrzały prezentację, a przez pryzmat jego obrazów poznały wiele wątków z życia świętego. Dowiedziały się również, jak wielką pracę wykonał, by stać się dobrym i wielkim człowiekiem. Mamy nadzieję, że słowa św. Alberta, by „być dobrym, jak chleb” – pozostaną na długo w naszej pamięci i zaowocują w codziennym życiu.

Alicja Kowalska


Autor: Izabela Pawełczak

BYĆ DOBRYM JAK CHLEB

Licznik odwiedzin
1 7 5 6 2 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.