Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI

Dodano dnia: 16.11.2017

 W związku z Międzynarodowym Dniem Tolerancji przypadającym 16 listopada uczniowie klas IV-VII wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Nie bójmy się tolerancji”. Celem konkursu było między innymi przybliżenie uczniom pojęcia tolerancji, jak i rozwijanie kreatywności.

Wyniki
I miejsce- Julia Mazowita
II miejsce- Zuzanna Kopaczewska
III miejsce- Patrycja Kołecka
Wyróżnienie- Amelia Kuta
Gratulujemy!!!
 
 
Natomiast 16 listopada b.r. (czwartek) obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ TOLERANCJI - dzień szacunku, akceptacji i uznania dla różnorodności kultur i społeczności na świecie. W naszej szkole również pielęgnujemy te wartości. Zajęcia warsztatowe, prezentacje uczniów , debata na temat tolerancji we współczesnym świecie to główne punkty  dnia. Na korytarzu szkolnym pojawiło się  „drzewko życzliwości” , na którym uczniowie zawieszali wykonane wcześniej karteczki z  życzeniami i pozdrowieniami. W tym dniu  każdy mógł przyjść do szkoły ubrany w jaskrawych kolorach.
 
DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM ZA ZAANGAŻOWANIE
A UCZNIOM ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ I AKTYWNOŚĆ.
 
                                                                                 Anna Zagrodnik i Iwona Marciniak
                                                            


Autor: Izabela Pawełczak

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI

Licznik odwiedzin
1 7 5 0 2 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.