MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI

Dodano dnia: 16.11.2017

W związku z Międzynarodowym Dniem Tolerancji przypadającym 16 listopada uczniowie klas IV-VII wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Nie bójmy się tolerancji”. Celem konkursu było między innymi przybliżenie uczniom pojęcia tolerancji, jak i rozwijanie kreatywności.

I miejsce- Julia Mazowita
II miejsce- Zuzanna Kopaczewska
III miejsce- Patrycja Kołecka
Wyróżnienie- Amelia Kuta
Gratulujemy!!!

Natomiast 16 listopada b.r. (czwartek) obchodziliśmy w naszej szkole DZIEŃ TOLERANCJI - dzień szacunku, akceptacji i uznania dla różnorodności kultur i społeczności na świecie. W naszej szkole również pielęgnujemy te wartości. Zajęcia warsztatowe, prezentacje uczniów , debata na temat tolerancji we współczesnym świecie to główne punkty  dnia. Na korytarzu szkolnym pojawiło się  „drzewko życzliwości” , na którym uczniowie zawieszali wykonane wcześniej karteczki z  życzeniami i pozdrowieniami. W tym dniu  każdy mógł przyjść do szkoły ubrany w jaskrawych kolorach.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM ZA ZAANGAŻOWANIE
A UCZNIOM ZA WSPANIAŁĄ POSTAWĘ I AKTYWNOŚĆ.

Anna Zagrodnik i Iwona Marciniak

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI