Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DRUGIE SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAGODĄ FALARZ

Dodano dnia: 28.11.2017

 22 listopada 2017 r. odbyło się drugie spotkanie autorskie z lokalną poetką Panią Jagodą Falarz, w którym uczestniczyły dwie klasy – III a, III b. Dzieci słuchały wierszy napisanych przez Panią Jagodę, wypytywały o jej twórczość oraz życie prywatne. Po spotkaniu Pani Jagoda Falarz otrzymała wiersze napisane przez uczniów naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie literackim. Pani Jagoda obiecała przeczytać i ocenić otrzymane utwory. Dodatkowo uczniowie z klasy II a, którzy wzięli udział w pierwszym spotkaniu autorskim, wykonali rysunki do wierszy poetki.

 
 Magdalena Korba-Bronicka, Małgorzata Antoniszyn
 


Autor: Izabela Pawełczak

DRUGIE SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAGODĄ FALARZ

Licznik odwiedzin
2 1 3 1 4 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.