Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W BAŻANTARNI

Dodano dnia: 04.12.2017

"Jak obyczaj stary..." chciałoby się powiedzieć, bo uczniowie klasy III e z rodzicami i wychowawczynią, jak co roku i tym razem uczcili Mikołajki wędrówką szlakami Bażantarni. W czerwonych mikołajkowych czapeczkach, wraz z przewodnikiem PTTK przemierzali leśne ostępy szukając odpowiedniego miejsca na choinkę dla zwierząt. Każdy uczestnik przygotował na tę okazję smakołyki w postaci marchewek, jabłuszek, słoniny i innych "pyszności" dla leśnych przyjaciół. Udało się ubrać nie jedno, a kilka drzewek na jednej z polan więc misję uważa się za wykonaną. Po powrocie na polanę czekała na wszystkich bardzo miła niespodzianka w postaci gorącej, pysznej grochówki i spotkania z prawdziwym Mikołajem. Uczestnicy otrzymali od niego słodkie prezenty, a na pamiątkę tego wydarzenia także pamiątkowe zanaczki. Mikołaj chętnie pozował do zdjęć. Takie MIKOŁAKI to wspaniała zabawa i przygoda. Wszystkim je polecamy.

Anna BadajAutor: Izabela Pawełczak

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W BAŻANTARNI 2017

Licznik odwiedzin
2 0 8 6 1 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.