MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W BAŻANTARNI

Dodano dnia: 04.12.2017

"Jak obyczaj stary..." chciałoby się powiedzieć, bo uczniowie klasy III e z rodzicami i wychowawczynią, jak co roku i tym razem uczcili Mikołajki wędrówką szlakami Bażantarni. W czerwonych mikołajkowych czapeczkach, wraz z przewodnikiem PTTK przemierzali leśne ostępy szukając odpowiedniego miejsca na choinkę dla zwierząt. Każdy uczestnik przygotował na tę okazję smakołyki w postaci marchewek, jabłuszek, słoniny i innych "pyszności" dla leśnych przyjaciół. Udało się ubrać nie jedno, a kilka drzewek na jednej z polan więc misję uważa się za wykonaną. Po powrocie na polanę czekała na wszystkich bardzo miła niespodzianka w postaci gorącej, pysznej grochówki i spotkania z prawdziwym Mikołajem. Uczestnicy otrzymali od niego słodkie prezenty, a na pamiątkę tego wydarzenia także pamiątkowe zanaczki. Mikołaj chętnie pozował do zdjęć. Takie MIKOŁAKI to wspaniała zabawa i przygoda. Wszystkim je polecamy.

Anna Badaj

MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE W BAŻANTARNI 2017