Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PREZENT OD PANA PIOTRA

Dodano dnia: 05.12.2017

Dnia 4 grudnia 2017 uczniowie z młodszych klas uczestniczyli w lekcji muzycznej prowadzonej przez Agencję Artystyczną „Pozytywka”. Tematem lekcji pt. „Prezent od Pana Piotra” była muzyka z baletu „Dziadek do orzechów”. Młodym słuchaczom muzycy przybliżyli postać rosyjskiego kompozytora Piotra Czajkowskiego. Dzieci poznały budowę i dźwięk klarnetu. Uczniowie wcielili się w postacie z baletu i na chwilę mogli zostać prawdziwymi tancerzami baletowymi. Na koniec zajęć odbył się konkurs, który wygrała uczennica klasy II  A  Aleksandra Piątkowska.

Urszula Bazylczyk



Autor: Izabela Pawełczak

PREZENT OD PANA PIOTRA

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 1 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.