Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA BAJKA

Dodano dnia: 06.12.2017

5 grudnia do naszej szkoły przyszli goście z Przedszkola BAJKA. Dzieci z najstarszej grupy odwiedziły klasę 2 a. Po wspólnych śpiewach i pląsach był czas na zabawę na sali gimnastycznej. Zadaniem dzieci było zbudowanie zamków z dużych, piankowych klocków. Spotkanie zakończył występ uczniów klasy 4a. Dzieci przygotowały przedstawienie pt. "Baśniowy ambaras". Mamy nadzieję, że dzieciom z przedszkola podobało się w naszej szkole i jeszcze nas odwiedzą. My otrzymaliśmy zaproszenie na jasełka. Na pewno przyjdziemy!

Katarzyna KreftAutor: Izabela Pawełczak

GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA BAJKA

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 0 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.