Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KALEJDOSKOP BARW W PRZYRODZIE

Dodano dnia: 08.12.2017

W czwartek 7 grudnia został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs fotograficzny "Kalejdoskop barw w przyrodzie Warmii, Mazur, Powiśla i Żuław", w którym brała udział także nasza szkoła. Z całego województwa napłynęło do Centrum Edukacji Ekologicznej w Elblągu mnóstwo zdjęć fascynujących kolorystyką naturalnego środowiska. Z naszej szkoły dwóch uczniów - bracia Politańscy Dominik i Wiktor otrzymali wyróżnienia, w kategorii SP-kl. 4-7, za uwiecznienie wspaniałych widoków zachodzącego słońca nad Zalewem Wiślanym w Kadynach. Oprócz pamiątkowych dyplomów, chłopcom wręczono bony do EMPiK-u wartości po 50 zł. 
W kategorii nauczyciele - Małgorzata Światkowska, ucząca w naszej szkole przyrody i geografii, uzyskała III miejsce fotografią przedstawiającą złotą polską jesień przy polnej drodze w okolicach Pogrodzia.

Małgorzata Światkowska


Autor: Izabela Pawełczak

KALEJDOSKOP BARW W PRZYRODZIE

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.