SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAKUBEM SKWORZ

Dodano dnia: 13.12.2017

12 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie autorskie z Jakubem Skworz, podczas którego pisarz czytał fragmenty swojej książki pod tyt. "Adam Mickiewicz. Łobuz i mistrz". Pan Jakub opowiadał potem o dzieciństwie Adama Mickiewicza -o jego pierwszym utworze, który napisał oraz o ciekawoskach z lat młodzieńczych. Uczniowie z klas szóstych oraz klasy VII a i V d uważnie słuchały, a potem odpowiadały na pytania związane z tematem spotkania. Dzieci za prawidłowe odpowiedzi otrzymywały nagrody. Tradycyjnie po spotkaniu można było poprosić autograf i zakupić książkę pisarza.

Podczas spotkania zostały również wyeksponowane nagrodzone prace plastyczne wykonane przez uczniów z klas szóstych i siódmych. Autorzy nagrodzonych prac osobiście odebrali nagrody podczas spotkania autorskiego z Panem Jakubem Skworz.
I miejsce - Szymon Bielaski VII a
II miejsca - Natalia Czernis VII a; Wiktoria Szadach VI a
III miejsca - Antosia Gugnon VI a; Weronika Woźna VI b; Patrycja Mańkowska VI b

Magdalena Korba-Bronicka, Małgorzata Antoniszyn, Elżbieta Paczkowska, Anna Brejdak