Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAKUBEM SKWORZ

Dodano dnia: 13.12.2017

12 grudnia 2017 r. odbyło się spotkanie autorskie z Jakubem Skworz, podczas którego pisarz czytał fragmenty swojej książki pod tyt. "Adam Mickiewicz. Łobuz i mistrz". Pan Jakub opowiadał potem o dzieciństwie Adama Mickiewicza -o jego pierwszym utworze, który napisał oraz o ciekawoskach z lat młodzieńczych. Uczniowie z klas szóstych oraz klasy VII a i V d uważnie słuchały, a potem odpowiadały na pytania związane z tematem spotkania. Dzieci za prawidłowe odpowiedzi otrzymywały nagrody. Tradycyjnie po spotkaniu można było poprosić autograf i zakupić książkę pisarza.

Podczas spotkania zostały również wyeksponowane nagrodzone prace plastyczne wykonane przez uczniów z klas szóstych i siódmych. Autorzy nagrodzonych prac osobiście odebrali nagrody podczas spotkania autorskiego z Panem Jakubem Skworz.
I miejsce - Szymon Bielaski VII a
II miejsca - Natalia Czernis VII a; Wiktoria Szadach VI a
III miejsca - Antosia Gugnon VI a; Weronika Woźna VI b; Patrycja Mańkowska VI b
 
 Magdalena Korba-Bronicka, Małgorzata Antoniszyn, Elżbieta Paczkowska, Anna Brejdak


Autor: Izabela Pawełczak

SPOTKANIE AUTORSKIE Z JAKUBEM SKWORZ

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 7 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.