WYSTAWA BOŻONARODZENIOWA

Dodano dnia: 15.12.2017

13 grudnia 2017r. odbyła sie w naszej szkole "Wystawa Bożonarodzeniowa" połączona z kiermaszem. Wszystkie dekoracje świąteczne na niej zaprezentowane były wykonane przez uczniów naszej szkoły. Dzieci wykonały szopki, stroiki, lampiony, zawieszki papierowe i z masy solnej. Szkolne Koło Caritas również włączyło się w wystawę przynosząc ciasto i babeczki. Każda klasa od 1 do 4 godziny lekcyjnej była zaproszona przez "aniołki" do zwiedzenia wystawy. Po 4 godzinie lekcyjnej nastąpiła wyprzedaż zgromadzonych prac, która będzie trwała do końca następnego tygodnia - 21.12.17r. Do tej prory zgromadziliśmy ponad 400 zł. Cała zgromadzona kwota przeznaczona zostanie na potrzebujące dzieci z naszej szkoły.

Wszystkim dzieciom bardzo dziękujemy  za zaangażowanie

oraz piękne prace !!!

Iwona Wiertel, Ewa Chrostowska