Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BRAWO UCZNIOWIE Z KLASY III A

Dodano dnia: 18.12.2017

 Dnia 14.12.2017 w świetlicy szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Elblągu odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Ortograficzny pt. „Przygoda z Antarktydą”. Celem konkursu było utrwalanie poznanych zasad ortograficznych oraz wdrażanie do współdziałania w grupie.  Uczniowie bardzo dzielnie walczyli w 7 konkurencjach. Rozwiązywali krzyżówki, rebusy, uzupełniali brakujące teksty, mające na celu sprawdzenie znajomości poprawnej pisowni oraz treści utworów autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów „Anaruk chłopiec z Grenlandii” oraz „ Zaczarowana zagroda”. Doskonała praca w parze i imponująca wiedza pozwoliła naszym Świetliczakomna zajęcie III miejsca.

Nasi uczestnicy:
1. Milena Śliwińska klasa III A
2. Antoni Krasowski klasa III A
Dzieciom gratulujemy oraz bardzo dziękujemy za udział i trud włożony w przygotowanie do konkursu!!! 
 
Wioletta Szulaczuk
 


Autor: Izabela Pawełczak

BRAWO UCZNIOWIE Z KLASY III A

Licznik odwiedzin
2 0 1 8 5 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.