BRAWO UCZNIOWIE Z KLASY III A

Dodano dnia: 18.12.2017

Dnia 14.12.2017 w świetlicy szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 9 w Elblągu odbył się Międzyświetlicowy Konkurs Ortograficzny pt. „Przygoda z Antarktydą”. Celem konkursu było utrwalanie poznanych zasad ortograficznych oraz wdrażanie do współdziałania w grupie.  Uczniowie bardzo dzielnie walczyli w 7 konkurencjach. Rozwiązywali krzyżówki, rebusy, uzupełniali brakujące teksty, mające na celu sprawdzenie znajomości poprawnej pisowni oraz treści utworów autorstwa Aliny i Czesława Centkiewiczów „Anaruk chłopiec z Grenlandii” oraz „ Zaczarowana zagroda”. Doskonała praca w parze i imponująca wiedza pozwoliła naszym Świetliczakomna zajęcie III miejsca.

Nasi uczestnicy:
1. Milena Śliwińska klasa III A
2. Antoni Krasowski klasa III A
Dzieciom gratulujemy oraz bardzo dziękujemy za udział i trud włożony w przygotowanie do konkursu!!!

Wioletta Szulaczuk

BRAWO UCZNIOWIE Z KLASY III A