Jeste¶ tutaj już od sekund

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO!

Dodano dnia: 18.12.2017

13 grudnia klasa IVd wraz z wychowawc±- Pani± Beat± Gawkowsk± i nauczycielem wychowania fizycznego- Panem Sławomirem Rutkiewiczem, spędziła „wyskokowo” czas w JUMPCITY w Gdyni.
Zajęcia rozpoczęli¶my od rozgrzewki na arenie głównej pod okiem instruktora. Po intensywnej rozgrzewce korzystali¶my z różnych atrakcji, jak np.: ¶cieżki akrobatyczne do wykonywania różnych sekwencji i tricków, basen z g±bkami, do trenowania skomplikowanych ewolucji i skoków, trampoliny sportowe. Następnie udali¶my się na dodgeball arenę, gdzie w podziale na drużyny, grali¶my w popularnego zbijaka, tyle, że w wersji znacznie „wyższych lotów”. Na specjalnych trampolinach z koszami trenowali¶my również koszykówkę, trafianie z odległo¶ci i rzuty z saltem.
Spędzili¶my miło, sportowo i zdrowo czas. Było dużo ¶miechu i rado¶ci!

Beata Gawkowska

MIKOŁAJKI NA SPORTOWO!