Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE WIGILIJNE W ŚWIETLICY DZIENNEJ

Dodano dnia: 20.12.2013

19 grudnia w naszej świetlicy odbyło się spotkanie wigilijne, podczas którego rozmawialiśmy na temat zwyczajów i obrzędów związanych z Bożym Narodzeniem. Dzieci opowiadały o tym, w  jaki sposób pomagają w przygotowaniach świątecznych, co jest dla nich ważne w tym czasie. Podczas naszego spotkania dzieci  rozwiązywały krzyżówkę, układały puzzle, odczytywały świąteczny szyfr. Jednak najważniejszym elementem spotkania było dzielenie się opłatkiem oraz składanie sobie życzeń. Nasze spotkanie uświetnił również występ dzieci, które zaprezentowały wiersze min. ks. Jana Twardowskiego oraz zaśpiewały znane i lubiane świąteczne utwory. Autor: Izabela Pawełczak

SPOTKANIE WIGILIJNE W ŚWIETLICY DZIENNEJ

Licznik odwiedzin
1 7 1 4 2 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.