Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAGRALIŚMY DLA WOŚP

Dodano dnia: 12.01.2018

12.01.2018 r. po raz kolejny zagraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Głównym punktem imprezy był wywiad oraz sesja zdjęciowa z absolwentką naszej szkoły Pauliną Czartowską, która w ubiegłym roku zdobyła tytuły Miss Ziemi Elbląskiej, Miss Publiczności oraz Miss Queen Of Poland.  W tym dniu świetlica szkolna zamieniła się w przytulną kawiarenkę, w której rodzice wraz ze swymi pociechami mogli wypić kawę, herbatę oraz spróbować  ciast domowego wypieku. Dla tych co nie przepadają za słodyczami, czekała świeża pajda chleba z domowym smalcem i ogórkiem. Zabawa przeplatana była mnóstwem atrakcji, m.in.  prowadzone były licytacje, fotobudka, malowanie twarzy, photobox, rękodzieło, loterie fantowe, usługi fryzjerskie. Można było również obejrzeć występ zespołu "Śnieżynki z Jedynki", wylosować wróżbę na 2018 rok oraz szczęśliwe serduszko, wziąć udział w  doświadczeniach przyrodniczo - chemicznych, zagrać rodzinnie w gry planszowe i szachy oraz spróbować swoich sił wokalnych w karaoke.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za pomoc w organizowaniu imprezy.

Będziemy grać do końca świata i jeszcze dzień dłużej. Sie ma !!!

W tym roku dzięki Państwa zaangażowaniu
przekazaliśmy na WOŚP kwotę
9632,11 zł

Jeszcze raz dziękujemy!!!Autor: Izabela Pawełczak

WOŚP 2018

Licznik odwiedzin
1 4 3 8 8 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.