ZAGRALIŚMY DLA WOŚP

Dodano dnia: 12.01.2018

12.01.2018 r. po raz kolejny zagraliśmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Głównym punktem imprezy był wywiad oraz sesja zdjęciowa z absolwentką naszej szkoły Pauliną Czartowską, która w ubiegłym roku zdobyła tytuły Miss Ziemi Elbląskiej, Miss Publiczności oraz Miss Queen Of Poland.  W tym dniu świetlica szkolna zamieniła się w przytulną kawiarenkę, w której rodzice wraz ze swymi pociechami mogli wypić kawę, herbatę oraz spróbować  ciast domowego wypieku. Dla tych co nie przepadają za słodyczami, czekała świeża pajda chleba z domowym smalcem i ogórkiem. Zabawa przeplatana była mnóstwem atrakcji, m.in.  prowadzone były licytacje, fotobudka, malowanie twarzy, photobox, rękodzieło, loterie fantowe, usługi fryzjerskie. Można było również obejrzeć występ zespołu "Śnieżynki z Jedynki", wylosować wróżbę na 2018 rok oraz szczęśliwe serduszko, wziąć udział w  doświadczeniach przyrodniczo - chemicznych, zagrać rodzinnie w gry planszowe i szachy oraz spróbować swoich sił wokalnych w karaoke.
Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za pomoc w organizowaniu imprezy.

Będziemy grać do końca świata i jeszcze dzień dłużej. Sie ma !!!

W tym roku dzięki Państwa zaangażowaniu
przekazaliśmy na WOŚP kwotę

Jeszcze raz dziękujemy!!!