Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONKURS SZKOLNY - GDZIE JEST CZAPKA ŚW. MIKOŁAJA?

Dodano dnia: 19.01.2018
Trudno nazwać przygodę w Escape Room ucieczką z klasy, gdyż każda zagadka, wystrój ściany czy rozmieszczenie tajemniczych kopert w klasie zostało przez nauczycieli przedmiotów przyrodniczych w SP 1 zaplanowane w ten sposób, aby zadania nie tylko były jasne i czytelne, ale też zaskakujące. Żeby sprostać tym wyzwaniom, trzeba być po prostu spostrzegawczym, kreatywnym i kojarzyć fakty – z czym perfekcyjnie poradzili sobie uczniowie klas siódmych naszej szkoły! Podczas pobytu w zamkniętej klasie siódmoklasiści byli zdani tylko na siebie, pracowali w czteroosobowych zespołach, szukali rozwiązań i przede wszystkim świetnie się bawili! Z klasy uczniowie wychodzili z uśmiechem i satysfakcją, zrelaksowani , rozluźnieni, pełni pozytywnych emocji oraz z pytaniem – Czy będzie taki konkurs też w ósmej klasie?
Kamila Groszewska


Autor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 1 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.