BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

Dodano dnia: 05.02.2018

W dniach 18 - 19 stycznia odwiedzili naszą szkołę funkcjonariusze elbląskiej policji Wiktor Kaczmarek,Dawid Stefański i Artur Bajorek. Policjanci spotkali się z uczniami  klas I,II i III, by opowiedzieć dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznego odpoczynku podczas ferii zimowych. Uczniom przypomniano  podstawowe zasady poruszania się pieszych po drogach w warunkach złej widoczności oraz gdy drogi są śliskie i zaśnieżone. Zwrócono także  ich uwagę na konieczność wybierania sprawdzonych i monitorowanych  miejsc zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Wszystkim uczniom życzymy wspaniałego i bezpiecznego  wypoczynku.

Pedagog szkolny Katarzyna Janiszewska-Mizerska

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2018