Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

Dodano dnia: 05.02.2018

 W dniach 18 - 19 stycznia odwiedzili naszą szkołę funkcjonariusze elbląskiej policji Wiktor Kaczmarek,Dawid Stefański i Artur Bajorek. Policjanci spotkali się z uczniami  klas I,II i III, by opowiedzieć dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz bezpiecznego odpoczynku podczas ferii zimowych. Uczniom przypomniano  podstawowe zasady poruszania się pieszych po drogach w warunkach złej widoczności oraz gdy drogi są śliskie i zaśnieżone. Zwrócono także  ich uwagę na konieczność wybierania sprawdzonych i monitorowanych  miejsc zabaw zimowych na świeżym powietrzu. Wszystkim uczniom życzymy wspaniałego i bezpiecznego  wypoczynku.

 
Pedagog szkolny Katarzyna Janiszewska-Mizerska


Autor: Izabela Pawełczak

BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2018

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 6 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.