Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

Z WIZYTĄ U CIOCI VIOLI

Dodano dnia: 15.02.2018

 I znów kolejna lekcja muzyczna. 13 lutego 2018r.młodsi  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ciekawej lekcji, którą poprowadził muzyk z Agencji Artystycznej „Pozytywka” z Olsztyna.  Tym razem tematem było „Z wizytą u cioci Wioli” . Dzieci poznały instrumenty smyczkowe takie jak: wiolonczela i skrzypce. Poznały nazwiska słynnych  włoskich lutników np. Antonio Stradivariego oraz dowiedziały się jak doskonałym słuchem i wyczuciem rytmu  charakteryzuje się  wirtuoz. Wiele z naszych dzieci zapewne chciałoby posiadać taki talent.
Na koniec  jak zawsze odbył się konkurs wiedzy. Trójka reprezentantów klas trzecich była niesamowita. Wszyscy znali odpowiedzi na pytania. Jednak zwycięzca może być tylko jeden. Zatem bystrością odpowiedzi pierwsze miejsce zdobyła Małgorzata Jenszczok z klasy 3 c. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!!!

Lucyna Stańczak


Autor: Izabela Pawełczak

Z WIZYTĄ U CIOCI VIOLI

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.