Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

76 ROCZNICA UTWORZENIA AK

Dodano dnia: 15.02.2018

14 lutego, pod Pomnikiem Podziemnego Państwa Polskiego, Żołnierzy Armii Krajowej odbyły się elbląskie uroczystości rocznicowe upamiętniające powstanie największej wśród organizacji wojskowych II wojny światowej - Armii Krajowej. Podczas uroczystości upamiętniającej 76 rocznicę powstania AK obecni byli m.in. samorządowcy, parlamentarzyści, przedstawiciele organizacji kombatanckich oraz uczniowie. Po przemówieniach władz odbył się apel pamięci, pod pomnikiem złożono kwiaty i wieńce, oddano salwę honorową.

Lucyna Stańczak


info.elblag.pl >>>Autor: Izabela Pawełczak

76 ROCZNICA UTWORZENIA AK

Licznik odwiedzin
2 0 0 0 9 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.