DZIEŃ OTWARTY 2018

Dodano dnia: 21.02.2018

Dnia 16 lutego 2018 r.  w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Uroczystość odbywała się w klimacie walentynkowym i  miała charakter podchodów. Przybyłe dzieci  wraz z rodzicami pod opieką nauczycieli klas trzecich szukały ukrytego skarbu. Podczas zwiedzania naszej szkoły dzieci miały możliwość obejrzenia szkolnych gabinetów. W klasie gdzie odbywają się lekcje historii goście mogli zobaczyć ciekawe rekwizyty z minionych epok oraz obejrzeć i wypróbować zabawki jakimi dzieci bawiły się w dawnych czasach. Dzieci uczestniczyły też w zajęciach muzycznych oraz krótkiej lekcji języka angielskiego. Miały też okazję obejrzeć mini lekcję chemii przygotowanej przez naszych uczniów gdzie zobaczyły co dzieje się w wulkanie i jak powstaje różowy dym oraz wiele innych ciekawych doświadczeń. Nasi młodzi goście uczestniczyli też w pokazie turnieju szachowego. W każdym zwiedzanym miejscu  ukryte zostały wskazówki  ułatwiające poszukiwania skarbu – niespodzianki. Na zakończenie imprezy odbyły się walentynkowe zawody sportowe oraz pokaz tańca nowoczesnego przygotowany przez uczennice z naszej szkoły. Każdy uczestnik otrzymał niespodziankę walentynkową oraz dyplom.

Urszula Bazylczyk

DZIEŃ OTWARTY 2018