Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ OTWARTY 2018

Dodano dnia: 21.02.2018

     Dnia 16 lutego 2018 r.  w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Uroczystość odbywała się w klimacie walentynkowym i  miała charakter podchodów. Przybyłe dzieci  wraz z rodzicami pod opieką nauczycieli klas trzecich szukały ukrytego skarbu. Podczas zwiedzania naszej szkoły dzieci miały możliwość obejrzenia szkolnych gabinetów. W klasie gdzie odbywają się lekcje historii goście mogli zobaczyć ciekawe rekwizyty z minionych epok oraz obejrzeć i wypróbować zabawki jakimi dzieci bawiły się w dawnych czasach. Dzieci uczestniczyły też w zajęciach muzycznych oraz krótkiej lekcji języka angielskiego. Miały też okazję obejrzeć mini lekcję chemii przygotowanej przez naszych uczniów gdzie zobaczyły co dzieje się w wulkanie i jak powstaje różowy dym oraz wiele innych ciekawych doświadczeń. Nasi młodzi goście uczestniczyli też w pokazie turnieju szachowego. W każdym zwiedzanym miejscu  ukryte zostały wskazówki  ułatwiające poszukiwania skarbu – niespodzianki. Na zakończenie imprezy odbyły się walentynkowe zawody sportowe oraz pokaz tańca nowoczesnego przygotowany przez uczennice z naszej szkoły. Każdy uczestnik otrzymał niespodziankę walentynkową oraz dyplom.

Urszula Bazylczyk


Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ OTWARTY 2018

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 5 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.