Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Dodano dnia: 05.03.2018

W dniu 28 lutego 2018 r. w SP nr 23 w Elblągu odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas III szkół podstawowych pod hasłem „Miłość nie jedno ma imię”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III e. Byli to Zuzia Szydłowska, Marysia Świerk i Michał Kruszyński.
Marysia Świerk z wierszem  B. Leśmiana pt. „Ty przychodzisz jak noc majowa”  swoim wykonaniem wzruszyła do łez jury i tym samym zdobyła I miejsce.  Zuzia Szydłowska zaprezentowała utwór D. Wawiłow pt. „Moja siostra królewna”, a Michał Kruszyński  wiersz H. Niewiadomskiej pt. „Ręce” i zdobyli wyróżnienia. 

Anna BadajAutor: Izabela Pawełczak

KONKURS III E

Licznik odwiedzin
1 8 6 8 6 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.