Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

O TRUDNYCH SPRAWACH PO ANGIELSKU

Dodano dnia: 13.03.2018

9.03.18 klasa 6 d brała udział w ciekawej lekcji poświęconej problematyce Holocaustu. Prowadził ją po angielsku p. Szymon Paczkowski, syn p. Wojciecha Paczkowskiego, również absolwent historii. Temat miał przygotować uczestników do wniosków: ,,Do czego prowadzi ideologia rasistowska i brak tolerancji”. Mimo drobnych kłopotów językowych, dzieci doskonale poradziły sobie z trudną tematyką lekcji. Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego projektu ,,Erasmus+”. 

Wojciech Paczkowski

 Autor: Izabela Pawełczak

O TRUDNYCH SPRAWACH PO ANGIELSKU

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 7 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.