Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

Halowa LA Chłopców 2018

Dodano dnia: 13.03.2018
W dniu 05 marca reprezentacja chłopców naszej szkoły brała udział w zawodach
XXXII MIMS w lekkiej atletyce halowej. Byli to: Łukasz Stempniewski, Kamil Mikołejko, Kamil Zalewski,Grzegorz Stromski oraz Kacper Olesiński. Wszyscy dzielnie walczyli o uzyskanie jak najlepszych rezultatów.
Łukasz Stempniewski zdobył srebrny medal w biegu 2x30 metrów ( liczył sie łączny czas obu biegów).Tuż za podium, na 4 pozycji w pchnięciu kula został sklasyfikowany Kamil Mikołejko. W tej samej konkurencji Kamil Zalewski był szósty. Równiez szóstą pozycję zajął Grzegorz Stromski w skoku w dal. W łącznej punktacji nasza lekkoatletyczna drużyna zajęła czwartą pozycję.
 Gratulacje
Lucyna Jakszewicz


Autor: Artur Szadziul

HALOWE MISTRZOSTWA w LA SP 2018

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 1 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.