Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

III WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY P - 60

Dodano dnia: 14.03.2018

W dniach 23 lutego, 02, 09 marca 2018r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Elblągu III Wiosenny Turniej Szachowy SP 1 i  MDK  P- 60. W turnieju udział wzięło 21 szachistów z 9 elbląskich szkół podstawowych. Zawodnicy zagrali 7 rund szachów klasycznych, z tempem 60 minut dla zawodnika, w systemie szwajcarskim. Każdy z zawodników walczył o zdobycie lub podwyższenie kategorii szachowych. Po 7 rundach gry szachiści zajęli następujące miejsca:
1.    Żyhałko Konrad
2.    Przybylski Jan
3.    Kleinszmidt  Daniel
4.    Wróblewski Mateusz
5.    Wierzchowski Szymon
6.    Miros Martyna
7.    Hryniewicz Tymon
8.    Walczak Igor
9.    Sutkowski Mateusz
10.   Duda Miłosz              
Kategorie szachowe uzyskali:
Kleinszmidt  Daniel  - III
Wierzchowski Szymon –IV
Sutkowski Mateusz- V
Kowitz Adrian - V 
Sędzią głównym turnieju była Grażyna Ciesielska, sędziowie pomocniczy: Bogdan Siwoń i Irena Sokołowska. Turniej zorganizowali, ufundowali nagrody oraz poczęstunek, we współpracy: Szkoła Podstawowa nr 1, Uczniowski Klub Sportowy „SKOCZEK” Elbląg oraz Młodzieżowy Dom Kultury.

Irena Sokołowska
 Autor: Izabela Pawełczak

III WIOSENNY TURNIEJ SZACHOWY

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 0 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.