AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA

Dodano dnia: 16.03.2018

W dniu 14.03.2018 r.  uczniowie  naszej szkoły po raz drugi  brali udział w realizacji projektu „Akademia młodego zawodowca” organizowanego przez Zespół  Szkół  Inżynierii  Środowiska i Usług im. M. Kopernika w Elblągu.
Uczniowie klasy VII D uczestniczyli w warsztatach związanych z zawodami stolarskimi – „ PROJEKTUJEMY WNĘTRZA”.
Po zapoznaniu  się z kierunkami kształcenia dotyczącymi  zawodów stolarskich, uczniowie  rozpoznawali  drewno i tworzywa drzewne, a następnie składali modele 3D. Ostatnim punktem zajęć praktycznych było projektowanie kuchni w programie komputerowym. Uczniowie świetnie poradzili sobie z każdym zadaniem, wykazali się dużą wyobraźnią i kreatywnością.

Jolanta Jędrzejewska

AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA