Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA

Dodano dnia: 16.03.2018

W dniu 14.03.2018 r.  uczniowie  naszej szkoły po raz drugi  brali udział w realizacji projektu „Akademia młodego zawodowca” organizowanego przez Zespół  Szkół  Inżynierii  Środowiska i Usług im. M. Kopernika w Elblągu.
Uczniowie klasy VII D uczestniczyli w warsztatach związanych z zawodami stolarskimi – „ PROJEKTUJEMY WNĘTRZA”.
Po zapoznaniu  się z kierunkami kształcenia dotyczącymi  zawodów stolarskich, uczniowie  rozpoznawali  drewno i tworzywa drzewne, a następnie składali modele 3D. Ostatnim punktem zajęć praktycznych było projektowanie kuchni w programie komputerowym. Uczniowie świetnie poradzili sobie z każdym zadaniem, wykazali się dużą wyobraźnią i kreatywnością.

Jolanta JędrzejewskaAutor: Izabela Pawełczak

AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 4 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.