WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Dodano dnia: 16.03.2018

Dnia 14.03.2018 roku dzieci z naszej świetlicy w ramach akcji promującej czytelnictwo udały się na wycieczkę do filii nr 1 Biblioteki Elbląskiej przy ulicy Brzeskiej 5. Głównym celem zajęć było rozwijanie aktywności czytelniczej naszych uczniów, otwarcie na literaturę i pokochanie książek, gdyż są one najlepszą drogą do poznawania świata.  Bardzo ciekawe zajęcia przeprowadzone przez Panie bibliotekarki spowodowały pozytywne nastawienia naszych młodych czytelników do czytania. Dzieci niezwykle radośnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach, bawiły się w teatrzyk kukiełkowy, rozwijały kreatywność i wyobraźnię. Jednogłośnie zobligowały się do częstego odwiedzania naszej zaprzyjaźnionej biblioteki.

Wioletta Szulaczuk

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI