Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Dodano dnia: 16.03.2018

Dnia 14.03.2018 roku dzieci z naszej świetlicy w ramach akcji promującej czytelnictwo udały się na wycieczkę do filii nr 1 Biblioteki Elbląskiej przy ulicy Brzeskiej 5. Głównym celem zajęć było rozwijanie aktywności czytelniczej naszych uczniów, otwarcie na literaturę i pokochanie książek, gdyż są one najlepszą drogą do poznawania świata.  Bardzo ciekawe zajęcia przeprowadzone przez Panie bibliotekarki spowodowały pozytywne nastawienia naszych młodych czytelników do czytania. Dzieci niezwykle radośnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach, bawiły się w teatrzyk kukiełkowy, rozwijały kreatywność i wyobraźnię. Jednogłośnie zobligowały się do częstego odwiedzania naszej zaprzyjaźnionej biblioteki.

Wioletta Szulaczuk
 Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO BIBLIOTEKI

Licznik odwiedzin
1 7 2 2 6 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.