Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ELBLĄG - MOJE MIASTO

Dodano dnia: 16.03.2018

Dnia 5 marca, w świetlicy szkolnej odbył się świetlicowy konkurs na temat naszego miasta.  Dzieci przygotowywały się do niego przez kilka dni, a sprawdzenie ich  wiedzy nastąpiło  5 marca. Uczniowie mieli za zadanie w grupach rozwiązać quiz dotyczący Elbląga, a następnie wykonać własnoręczne lapbooki o Elblągu. Wszyscy uczniowie spisali się na medal, posiadają bowiem dużą wiedzę o naszym mieście, a w dodatku wykazali się kreatywnością w tworzeniu swoich lapbooków. 

Irmina Mączkowska, Małgorzata IwaniszynAutor: Izabela Pawełczak

ELBLAG - MOJE MIASTO

Licznik odwiedzin
1 6 8 6 6 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.