Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

Z WIZYTĄ U OJCÓW NIEPODLEGŁOŚCI

Dodano dnia: 09.04.2018

 9.04.18 (poniedziałek) klasa 7 b wraz z wychowawcą zwiedzała wystawę w ratuszu staromiejskim ,,Ojcowie niepodległości”. Prezentowała ona najważniejsze postacie polityków związanych z odzyskiwaniem niepodległości w 1918 roku min. Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Paderewskiego i innych. Miłą sytuacją było ,,spotkanie” z p. Ignacym Daszyńskim, patronem ulicy, przy której mieści się nasza szkoła. Na koniec każdy mógł uzyskać komplet okolicznościowych pieczątek, wbitych osobiście na elbląskie pocztówki. Wystawa jest jednym z elementów obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wojciech PaczkowskiAutor: Izabela Pawełczak

Z WIZYTĄ U OJCÓW NIEPODLEGŁOŚCI

Licznik odwiedzin
2 0 5 9 6 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.