Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA

Dodano dnia: 12.04.2018

Dnia  9 kwietnia 2018r. rozstrzygnięto  konkurs  na najładniejszą ozdobę  wielkanocną . Organizatorem  konkursu  była Świetlica  Specjalnego  Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  nr1 w  Elblągu . Dzieci ze   świetlicy popołudniowej  przyłączyły się do konkursu  wykonując przepiękne zające z filcu oraz inne ozdoby  świąteczne . Mile zaskoczyła nas wiadomość  o tym ,iż  pierwsze miejsce w kategorii kl.IV- VII zdobyła wychowanka naszej świetlicy Wiktoria Filipczyk .Wszystkie  dzieci biorące udział w konkursie  otrzymały podziękowania  oraz nagrody  rzeczowe ,a środki  uzyskane ze  sprzedaży ozdób wsparły organizację  misji ,w tym roku do Albanii ,Bułgarii  i Kazachstanu.

Wanda Paul
 Autor: Izabela Pawełczak

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA

Licznik odwiedzin
2 1 1 3 4 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.