NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA

Dodano dnia: 12.04.2018

Dnia  9 kwietnia 2018r. rozstrzygnięto  konkurs  na najładniejszą ozdobę  wielkanocną . Organizatorem  konkursu  była Świetlica  Specjalnego  Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  nr1 w  Elblągu . Dzieci ze   świetlicy popołudniowej  przyłączyły się do konkursu  wykonując przepiękne zające z filcu oraz inne ozdoby  świąteczne . Mile zaskoczyła nas wiadomość  o tym ,iż  pierwsze miejsce w kategorii kl.IV- VII zdobyła wychowanka naszej świetlicy Wiktoria Filipczyk .Wszystkie  dzieci biorące udział w konkursie  otrzymały podziękowania  oraz nagrody  rzeczowe ,a środki  uzyskane ze  sprzedaży ozdób wsparły organizację  misji ,w tym roku do Albanii ,Bułgarii  i Kazachstanu.

Wanda Paul

NAJŁADNIEJSZA OZDOBA WIELKANOCNA