Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO GDAŃSKA

Dodano dnia: 13.04.2018

W poniedziałek 9 kwietnia  2018r. uczniowie z klasy I c i IV c uczestniczyli w  wycieczce do Gdańska. Zwiedzali gdańską starówkę, a potem obejrzeli spektakl muzyczny pt. „Trudne pytania”. Musical przeniósł ich w bajkową krainę Ciapków, które zmierzyły się z szarą rzeczywistością zwykłego człowieka. Jego przesłaniem było pokazanie młodym widzom, że warto marzyć i dążyć do celu. Podczas wycieczki nie zabrakło też zdjęć i pamiątek oraz posiłku w McDonalds i KFC, który jak się okazało był ważnym punktem programu.

 Lucyna Stańczak
 Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO GDAŃSKA

Licznik odwiedzin
1 8 1 9 9 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.