Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KOLEJNE SPOTKANIE Z LITERATURĄ I HISTORIĄ

Dodano dnia: 16.04.2018

13.04.18 w naszej szkole odbyło się spotkanie z p. Grażyną Wosińską, autorką wielu publikacji i książek dotyczących tragicznych momentów powojennej historii Elbląga. Ostatnia z nich nosi tytuł- ,,Po dwóch stronach barykady. Miłość za żelazną kurtyną”. Uczniowie klas 7-mych i 6-tych zapoznani byli z konsekwencjami jakie niósł za sobą, zaprowadzony po 45-tym roku, zbrodniczy system stalinowski. Spotkanie uatrakcyjnione było nagrodami dla uczniów za udział w konkursie prowadzonym przez p. Grażynę oraz spotkaniem z krewnymi bohaterów w/w książki. Kolejnym etapem spotkania z pisarką był konkurs wiedzy o II wojnie światowej dla uczniów klas 6-tych , nagrodami w którym będą książki przekazane przez p. Wosińską. Organizatorami spotkania z ramienia naszej szkoły była p. Edyta Leśnikowska i p. W. Paczkowski. Autor: Izabela Pawełczak

KOLEJNE SPOTKANIE Z LITERATURĄ I HISTORIĄ

Licznik odwiedzin
1 7 2 2 6 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.