Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPOTKANIE Z PANIĄ KATARZYNĄ SIEDLACZEK

Dodano dnia: 17.04.2018

Uczniowie świetlicy wzięli udział w spotkaniu z protetykiem słuchu, Panią Katarzyną Siedlaczek, która przyjęła nasze zaproszenie do świetlicy szkolnej. Jest to kolejna forma walki z hałasem, która prowadzona jest w naszej szkole. Celem spotkania, było przede wszystkim uświadomienie dzieciom, iż przebywanie w hałasie ma negatywny wpływ na nasze zdrowie. Pani protetyk słuchu wyjaśniła dzieciom jak hałas negatywnie działa na nasze uszy i jakie może mieć to skutki. 

Małgorzata IwaniszynAutor: Izabela Pawełczak

SPOTKANIE Z PANIĄ KATARZYNĄ SIEDLACZEK

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 8 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.