Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII

Dodano dnia: 17.04.2018

9 kwietnia 2018 roku w salach Senatu RP odbył się już VII Finał Akcji „Szachiści grają dla Polonii”. Patronat Honorowy nad Akcją objął Marszałek Senatu Stanisław Karczewski, który oficjalnie otworzył Turniej Finałowy. W turnieju udział wzięło 64 młodych szachistów, wyłonionych z turniejów eliminacyjnych. W Elblągu eliminacje  rozegraliśmy 4 grudnia 2017roku w Turnieju Mikołajkowym zorganizowanym przez UKS Skoczek Elbląg oraz Spółdzielnie mieszkaniową „Sielanka”. W turnieju finałowym uczestniczyli uczniowie SP1- Szymon Trochimczuk i Dominik Politański . Zagrali 7 rund szachów szybkich.  Oprócz gry turniejowej szachiści zwiedzali Sejm i mieli możliwość poznania nowych koleżanek i kolegów grających w szachy z całej Polski. Szymon  zdobył 18 miejsce a Dominik 39 na 64 zawodników, grając na najwyższym poziomie z najlepszymi zawodnikami. 

Grażyna Ciesielska Autor: Izabela Pawełczak

SZACHIŚCI GRAJĄ DLA POLONII

Licznik odwiedzin
1 8 2 6 5 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.