Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WOŚP KLAS 0 - III

Dodano dnia: 12.01.2014

 11.01.2014 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się zabawa karnawałowa ,,Magic Show” połączona z XXII finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zabawie wzięły udział najmłodsi uczniowie klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich. Czekała na nich moc atrakcji: sztuczki Pana Czarodzieja, niespotykane konkursy, wybory Miss i Mistera Balu oraz zabawa taneczna w rytmach znanych przebojów, którą prowadziły dwie postacie bajkowe. Tytuł Miss Balu otrzymała uczennica klasy III a Weronika Patalas, Misterem Balu został uczeń klasy I d Oliwier Paciejewski. Podczas zabawy zorganizowano kiermasz rozmaitości oraz sklepik dla uczniów ze sprzedażą słodyczy i napojów. Świetlica szkolna zmieniła się w kawiarenkę dla rodziców. Tu  sprzedawano  kawę, herbatę oraz ciasta domowego wypieku. Tegoroczny bal przebiegł w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Kolorowe, ciekawe przebrania naszych uczniów, a także ich dobry humor można dostrzec w galerii zdjęć, którą warto obejrzeć. 

W tym roku nasza szkoła zebrała rekordową sumę 3048zł. Całą kwotę przekazujemy na konto WOŚPAutor: Izabela Pawełczak

WOŚP KLAS 0 - III

Licznik odwiedzin
2 1 4 1 0 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.