OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Dodano dnia: 24.04.2018

Już po raz siódmy w naszej szkole zorganizowaliśmy ,,Olimpiadę przedszkolaka" dla dzieci z przedszkoli w naszym mieście. W tym roku  przybyli młodzi sportowcy z Przedszkola nr 6, 23, 33 oraz ,,Mały Geniusz". Jak co roku z dziećmi przybyło tez kilkoro rodziców, którzy również dzielnie walczyli w konkurencjach sportowych przewidzianych dla nich. Dzieci brały udział w różnych konkurencjach sportowych m.in. przechodziły przez tunel, pokonywały tory przeszkód, rzucały do celu, skakały na ogromnych piłkach. W trakcie krótkiej przerwy dzieci zjadły drugie śniadanie i pobawiły się przy muzyce. Wszystkim uczestnikom dopisywał dobry humor, a  przede wszystkim przyświecał  cel zdrowej sportowej rywalizacji. Każda drużyna uczestnicząca w ,,Olimpiadzie Przedszkolaka" otrzymała nagrodę i dyplom potwierdzający uczestnictwo w naszych rozgrywkach sportowych. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.

Urszula Bazylczyk

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA