Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W SALI OGNIK

Dodano dnia: 24.04.2018

Dnia 24 kwietnia uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Komendę Miejską Straży Pożarnej w specjalnie przygotowanej do tego sali edukacyjnej „Ognik”. Uczniowie dowiedzieli się więcej o zagrożeniach pożarowych w domu i szkole, o sposobie alarmowania służb ratowniczych,  o postępowaniu podczas pożaru oraz o zasadach ewakuacji.  Niewątpliwą atrakcją dla dzieci była możliwość zobaczenia symulowanego pożaru mieszkania z wykorzystaniem efektów specjalnych takich jak: światło, dym i dźwięk oraz zwiedzenia „spalonych” pomieszczeń mieszkania, gdzie uczniowie musieli znaleźć przyczynę powstania pożaru.  Spotkanie ze strażakiem było bardzo interesujące i z pewnością zostanie w pamięci uczniów na długo.

Katarzyna Zadroga-MikulskaAutor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA EDUKACYJNE W SALI OGNIK

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 8 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.