Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA W PROMYKU

Dodano dnia: 26.04.2018

Dnia 25 kwietnia 2018 dzieci z klasy 3 d uczestniczyły w zajęciach w Centrum Tańca „Promyk”. Wybraliśmy się tam w zawiązku ze zbliżającym się Międzynarodowym Dniem Tańca. Uczniowie brali udział w zawodach sportowych, w których rywalizowali z uczniami dwóch innych szkół z Elbląga. Nasza drużyna zajęła I miejsce, co wywołało wiele radości i donośnych wiwatów. Potem dzieci brały udział w warsztatach tanecznych prowadzonych przez instruktora tańca. Mimo że aura tego dnia była mało sprzyjająca wróciliśmy do szkoły w świetnych nastrojach  z dyplomami i nagrodami.

Urszula Bazylczyk
 Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA W PROMYKU

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.