Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OPERA JAK Z BAJKI

Dodano dnia: 26.04.2018

Dnia 26.04.2018 r. dzieci ze świetlicy popołudniowej wybrały się na wycieczkę do Szkoły Muzycznej, gdzie uczestniczyły w koncercie edukacyjnym pt. „Opera jak z bajki”. Celem imprezy było spotkanie z muzyką klasyczną oraz przybliżenie świata opery w połączeniu ze światem baśni. Solistki z zespołu „Les Femmes” wraz  z pianistą Łukaszem Jankowskim oraz Elbląską Orkiestrą Kameralną pod batutą maestro Piotra Jemioła zaprosili publiczność w podróż przez niezwykły świat opery. W programie  znalazły się historie Kopciuszka, Jasia i Małgosi, rycerza walczącego ze smokiem. Koncert wzbudzał duże zainteresowanie tym bardziej, że dzieci brały czynny udział w tworzeniu przedstawienia .

Wanda PaulAutor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 0 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.