Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ELBLĄSKIE OBCHODY DNI ZIEMI

Dodano dnia: 27.04.2018

27.04. 2018 r. uczniowie klasy 5b uczestniczyli w Elbląskich Obchodach  Dnia Ziemi, które odbyły się w Centrum Sportu i Biznesu w Elblągu. Organizatorem  Imprezy był Referat Ochrony Środowiska UM w Elblągu. Po otwarciu obchodów, szkoły zaprezentowały swoją placówkę przygotowanym  hasłem.
Prezydent Miasta wręczył nagrody uczniom najbardziej zaangażowanym w ochronę środowiska.
Z naszej szkoły nagrodę odebrała Natalia Czernis z klasy 7a.Kulminacyjnym punktem Imprezy było pobicie Rekordu Polski na najdłuższy łańcuch z plastikowych nakrętek, który układało 35 elbląskich szkół – jego szacunkowa długość to 2,5 km, w tym 60 m to udział naszej szkoły. Wszystkim współpracującym w tym przedsięwzięciu Rodzicom, Uczniom i Pracownikom Szkoły, serdecznie dziękujemy.

Halina WojciechowiczAutor: Izabela Pawełczak

ELBLĄSKIE OBCHODY DNI ZIEMI

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 3 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.