ELBLĄSKIE OBCHODY DNI ZIEMI

Dodano dnia: 27.04.2018

27.04. 2018 r. uczniowie klasy 5b uczestniczyli w Elbląskich Obchodach  Dnia Ziemi, które odbyły się w Centrum Sportu i Biznesu w Elblągu. Organizatorem  Imprezy był Referat Ochrony Środowiska UM w Elblągu. Po otwarciu obchodów, szkoły zaprezentowały swoją placówkę przygotowanym  hasłem.
Prezydent Miasta wręczył nagrody uczniom najbardziej zaangażowanym w ochronę środowiska.
Z naszej szkoły nagrodę odebrała Natalia Czernis z klasy 7a.Kulminacyjnym punktem Imprezy było pobicie Rekordu Polski na najdłuższy łańcuch z plastikowych nakrętek, który układało 35 elbląskich szkół – jego szacunkowa długość to 2,5 km, w tym 60 m to udział naszej szkoły. Wszystkim współpracującym w tym przedsięwzięciu Rodzicom, Uczniom i Pracownikom Szkoły, serdecznie dziękujemy.

Halina Wojciechowicz

ELBLĄSKIE OBCHODY DNI ZIEMI