Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ

Dodano dnia: 07.05.2018

W poniedziałek 23.04.18 klasa Ib i IIb zwiedzały jednostkę wojskową na ul.Mazurskiej w Elblagu. Celem wycieczki było zapoznanie się z funkcjonowaniem jednostki wojskowej, specyfiką służby oraz obejrzenie sprzętu wojskowego. Dzieci z wielkim zaciekawieniem obserwowały bojowe pojazdy wojskowe. Miały również możliwość wejścia  do niektórych z nich, co sprawiało im wielką frajdę. Dzięki miłej atmosferze dzieci chętnie zadawały pytania żołnierzom, oglądały broń oraz inne wojskowe akcesoria. Wizyta w wojsku dostarczyła dzieciom niezapomnianych wrażeń. Być może wśród naszych uczniów będą tacy, którzy w przyszłości zasilą szeregi zawodowych żołnierzy.

 A.Flakowska A.SawkoAutor: Izabela Pawełczak

W JEDNOSTCE WOJSKOWEJ

Licznik odwiedzin
2 0 0 2 1 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.