Z WIZYTĄ W TEATRZE

Dodano dnia: 07.05.2018

We wtorek 24.04.18 klasa 1b pod opieką p. W.Szulaczyk i A.Flakowskiej udały się na zwiedzanie teatru Światowid w Elblągu. Dzieci zobaczyły to, czego zwykle widzowie nie mają okazji oglądać. Kulisy teatru okazały się niezwykłym i zaskakującym miejscem. Uczniowie podziwiali takie pomieszczenia jak : garderoby aktorów, charakteryzatornię, pracownię krawiecką. Opowieść p. Beaty Przewłockiej,  wspaniałej elbląskiej aktorki o różnych ciekawych rekwizytach, urządzeniach wykorzystywanych w trakcie realizacji spektakli i wiele ciekawych opowieści o aktorach, wzbudziła wielkie zainteresowanie. Oglądanie teatru od kulis, było dla dzieci niewątpliwie cennym doświadczeniem.

Z WIZYTĄ W TEATRZE