Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

Z WIZYTĄ W TEATRZE

Dodano dnia: 07.05.2018

We wtorek 24.04.18 klasa 1b pod opieką p. W.Szulaczyk i A.Flakowskiej udały się na zwiedzanie teatru Światowid w Elblągu. Dzieci zobaczyły to, czego zwykle widzowie nie mają okazji oglądać. Kulisy teatru okazały się niezwykłym i zaskakującym miejscem. Uczniowie podziwiali takie pomieszczenia jak : garderoby aktorów, charakteryzatornię, pracownię krawiecką. Opowieść p. Beaty Przewłockiej,  wspaniałej elbląskiej aktorki o różnych ciekawych rekwizytach, urządzeniach wykorzystywanych w trakcie realizacji spektakli i wiele ciekawych opowieści o aktorach, wzbudziła wielkie zainteresowanie. Oglądanie teatru od kulis, było dla dzieci niewątpliwie cennym doświadczeniem.Autor: Izabela Pawełczak

Z WIZYTĄ W TEATRZE

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 7 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.