Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BAŁTYCKI FESTIWAL NAUKI

Dodano dnia: 07.05.2018

26 kwietnia ekipa najlepszych eksperymentatorów prezentowała swe doświadczenia z zakresu fizyki i chemii w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu podczas Bałtyckiego Festiwalu Nauki. Już kolejny rok nasi uczniowie pokazują swe dokonania naukowe w elbląskiej uczelni. Dziecięce eksperymenty spotkały się z dużym zainteresowaniem i uznaniem różnych grup dzieci i młodzieży oraz dorosłych, głównie nauczycieli. Podziwiano ich profesjonalizm w demonstrowaniu prób, badań i różnych testów fizyko-chemicznych oraz fachowy język interpretacji zaistniałych zjawisk. Młodych naukowców ucieszyły drobne gadżety otrzymane od organizatorów tego Festiwalu. 

Małgorzata Światkowska  Autor: Izabela Pawełczak

BAŁTYCKI FESTIWAL NAUKI

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 6 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.