Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA W ZUO

Dodano dnia: 14.05.2018

W ramach edukacji ekologiczno-geograficznej klasy 7d oraz 7b uczestniczyły 7 i 8 maja w zajęciach w Zakładzie Utylizacji Odpadów w Rubnie Wielkim. Najpierw trochę teorii z pokazem co można uzyskać poprzez recykling butelek plastikowych typu PET oraz kartoników po napojach, a potem wycieczka po zakładzie, która dostarczyła wielu mocnych wrażeń, a właściwie silnych zapachów. Młodzież przekonała się, iż warto segregować śmieci, ponieważ można z nich powtórnie wytworzyć wiele pożytecznych artykułów, np. opakowania, a nawet ubrania i płyty meblowe.

Małgorzata ŚwiatkowskaAutor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA W ZUO

Licznik odwiedzin
1 8 6 3 4 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.